Elizabeth

Elizabeth
Cena: 2 990 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

ručně zhotovený skleněný knoflík jabloneckých sklářů; český rokajl PRECIOSA; mačkané korálky tzv. jazýčky; hedvábná šňůra s bižuterní karabinkou a prodlužujícím řetízkem

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náhrdelník je ušit časově náročnou technikou formou korálkové výšivky. Samotný knoflík s motivem květu je připevněn na profesionálním vyšívacím podkladu Lacy´s stiff stuff a postupně obšit českým rokajlem PRECIOSA Terra Intensive mat v barvě růžové a českým rokajlem barvy černé. Dále je obšit českým rokajlem PRECIOSA barvy stříbrné. Hotová korálková výšivka je na zadní straně podšita jemnou látkou Ultrasude, na omak připomínající semiš. Samotný přívěsek je zakončen poutkem tzv. dutinkou z korálků a střapci z českého rokajlu PRECIOSA, které jsou zakončeny mačkanými korálky tzv. jazýčky. Přívěsek za navlečen a zavěšen na hedvábné šňůrce barvy černé, která ja zakončena bižuterní karabinkou s protikroužkem a prodlužujícím řetízkem v provedení platinová galvanizace. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier a S-lon. Délka přívěsku 11 cm, šířka 6,5 cm. Délka hedvábné šňůrky cca 47 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že zapínání neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L ve formě řetízku.