Flora

Flora
Cena: 990 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

mačkané korálky PRECIOSA tulipány, český rokajl PRECIOSA; náušnicové zapínání bižuterní puzeta s očkem; zarážky k náušnicím - chirurgická ocel 316 L; bižuterní nedělený díl ve tvaru oválu

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náušnice jsou ušity technikou cihlového stehu na bižuterním nedělném oválu v provedení platinová galvanizace. Ovál je postupně obšit českým rokajlem PRECIOSA Pastel lining barvy zelené a crystal. Střed je vyplněn mačkanými korálky ve tvaru tulipánků a lístky, které jsou ušity z českého rokajlu PRECIOSA Pastel lining. Náušnice jsou zavěšeny na bižuterních puzetách s očkem v provedení platinová galvanizace. Součástíí náušnic jsou zarážky, tzv. kloboučky z chirurgické oceli 316 L. Délka náušnic včetně zapínání 4,3 cm, šířka 1,9 cm. Šito ultrapevnou šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní komponenty neobsahují nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy zvážit koupi. Výměna komponentů (obvodových oválků) není možná.