Sedmikrásky - náramek

Sedmikrásky - náramek
Cena: 2 530 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

český rokajl PRECIOSA; mačkané korálky kuličky PRECIOSA; karabinka s dvojitým protikroužkem - chirurgická ocel 316 L - stálobarevná, hypoalergenní

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Elegantní náramek s květy sedmikrásek je ušit časově náročnou technikou šitého šperku z českého rokajlu PRECIOSA White lining v barvě zelené, bílé a růžové. Základ květu je ušit z mačkaného kulatého korálku PRECIOSA barvy žluté, který je postupně obšit českým rokajlem PRECIOSA White lining tak, aby vytvářel květ. Květy jsou přišity k základu šitího náramku z českého rokajlu PRECIOSA White lining v barvě zelené. Náramek je zakončen karabinkou s dvojitým protikroužkem z chirurgické, stálobarevné a hypoalergenní oceli 316 L. Délka náramku včetně zapínání 18,5 cm, šířka náramku 0,8 cm, šířka květu 2,5 cm. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. K náramku lze objednat náušnice Sedmikrásky z kategorie náušnic.