Natasha

Natasha
Cena: 2 190 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

mačkané korálky PRECIOSA Candy oval; český rokajl PRECIOSA; bižuterní karabinka s dvojitým protikroužkem - antracitová galvanizace; bižuterní mechanické náušnicové háčky - provedení antracitová galvanizace

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náramek je ušit technikou šitého šperku z mačkaných korálků PRECIOSA Candy oval Red opaque a českého rokajlu PRECIOSA barvy hematit. Náramek je zakončen bižuterní karabinkou s dvojitým protikroužkem v provedení antracitová galvanizace. Šito ultrapevnou šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka náramku se zapínáním 18 cm, šířka v nejširším bodu 2 cm. K náramku lze objednat náušnice Nikol z kategorie náušnic.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní komponenty neobsahují nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.