Yvonne - choker

Yvonne - choker
Cena: 4 150 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

broušené ohňové korálky, tzv. ohňovky (olivy), český rokajl PRECIOSA Ornela; broušené PRECIOSA M.C.Bead Rondelle tzv. sluníčka; bižuterní magnetické zapínání se šatony - platinová galvanizace (lze vyměnit za karabinku z chirurgické oceli 316 L)

Popis

Design tohoto luxusního náhrdelníku jsem vytvořila speciálně pro PRECIOSA Ornela, a.s. Luxusní choker s překrásnými ohněm leštěnými, broušenými korálky PRECIOSA Ornela s nádherným zušlechtěním Celsian plným překrásného lesku. Choker je ušit časově náročnou technikou z broušených ohňových korálků, tzv. ohňovek (oliv) se zušlechtěním Celsian v kouřovém tónu, broušených PRECIOSA M.C.Bead Rondelle barvy montana, světle šedá a českého rokajlu PRECIOSA Ornela barvy světlý hematit a stříbrné. Náhrdelník je zakončen bižuterním magnetickým zapínáním se šatony v provedení platinová galvanizace. Šito ultrapevnou šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka náhrdelníku se zapínáním 37 cm, šířka 1,5 cm. Nejdelší středová část má 5 cm. K náhrdelníku lze dokoupit náramek Alessia z kategorie náramků.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že magnetické zapínání se šatony náhrdelníku neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L.