Catalina - různé barevné varianty

Catalina - různé barevné varianty
Cena: 1 550 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

český probrušovaný travertinový rokajl PRECIOSA; český rokajl PRECIOSA Charlotte; broušené skleněné korálky, tzv. ohňovky PRECIOSA; mačkané korálky PRECIOSA Bow; dvouřadé zasouvací zapínání - dle barevné varianty - chirurgická stálobarevná hypoalergenní ocel 316 L nebo bižuterní, zde však zvažte výměnu za chirurgickou ocel z důvodu možné alergie na kovy

Popis

Design speciálně vytvořen pro PRECIOSA Ornela, a.s. Náramek je postupně sešit technikou šitého šperku z českého probrušovaného travertinového rokajlu PRECIOSA, mačkaných korálků PRECIOSA Bow, českého rokajlu PRECIOSA Charlotte a broušených ohňových korálků tzv. ohňovek PRECIOSA. Náramek je zakončen bižuterním dvouřadým zasouvacím zapínáním s galvanizací či z chirurgické hypoalergenní a stálobarevné oceli 316 L dle varianty. U bižuterních komponentů prosím zvažte jejich výměnu v případě alergie na kovy. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier. Délka náramku včetně zapínání 18 cm, šířka 1,5 cm.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní zapínání neobsahuje nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu bižuterního komponentu za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.