Daisy

Daisy
Cena: 3 330 Kč
Dostupnost: na objednávku - termín individuální dle dohody

Materiál

japonské korálky TOHO; voskované korálky tzv. voskovky; bižuterní komponenty - karabinka včetně kroužků - staroměděná galvanizace

Popis

Elegantní náhrdelník je postupně ušit časově náročnou technikou šitého šperku z voskovaných korálků tzv. voskovek tří barev a japonských korálků TOHO barvy Rose gold. Náhrdelník je zakončen bižuterní karabinkou s protikroužkem v provedení staroměděná galvanizace. Bižuterní komponenty lze nahradit chirurgickou ocelí 316 L, která je hypoalergenní a stálobarevná. Délka náhrdelníku se zapínáním 47 cm; bez zapínání a kroužků 44,5 cm. Šířka dutinky 1 cm. Šito ultrapevnou profesní šňůrou Fireline Berkley Ultra 8 Carrier.

Poznámka

ZBOŽÍ DODÁVÁM V DÁRKOVÉ KRABIČCE s mým logem, která je ZDARMA. Autorský design. Přestože e-shop uvádí, že bižuterní komponenty neobsahují nikl, doporučuji osobám s alergií na kovy výměnu těchto komponentů za hypoalergenní nerezovou chirurgickou ocel 316 L. V případě výměny bude cena navýšena o adekvátní částku a předem domluvena prostřednictvím emailu.